Zabiegi specjalistyczne na twarz

Inteligentne preparaty specjalistyczne oparte na innowacyjnej recepturze potrafią działać na poziomie komórkowym i DNA. Zastosowane składniki aktywne w specjalistycznych zabiegach działają na redukcję rozstępów, blizn, przebarwień oraz opóźniają proces starzenia skóry.


Multiacids Peel to zabieg przeznaczony do silnej przebudowy naskórka i skóry właściwej. W efekcie uzyskujemy spłycenie zmarszczek i blizn, oraz rozjaśnienie przebarwień.


Peeling Vitamin C to program terapeutyczny z kwasem L-askorbinowym, ferulowym i mlekowym. Takie połączenie rekomendowane jest dla skóry w szczególności naczynkowej, oraz skłonnej do przebarwień.


Peptydowy Peeling Biomimetyczny to innowacyjny zabieg traktowany jako alternatywę toksyny botulinowej. Połączenie alfa-hydroksykwasów z peptydami biomimetycznymi daje efekt wygładzenia zmarszczek dodatkowo wyrównując koloryt skóry.


Terapeutyczny Zabieg Dyniowy z AHA, BHA, Probiotykami i Niacynamidem jest przeznaczony dla skór mieszanych, przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami.


Azelaic Peel jest profesjonalnym zabiegiem skierowanym dla bardzo wrażliwych skór z przebarwieniami, trądzikiem zaskórnikowo-grudkowym, a także w początkowym stadium trądziku różowatego. Sprawdza się również u mężczyzn z przewlekłym zapaleniem mieszków włosowych.


Salicylic CA Bright Peel to terapeutyczny program działający silnie eksfoliacyjnie. Wykorzystuje wysokie stężenia dzięki czemu daje zadawalające efekty, w przypadku skóry uszkodzonej fotostarzeniem, przebarwieniami hormonalnymi i potrądzikowymi.


Retinol C Infusion Peel to skuteczna terapia z aktywną formą witaminy A i C. Ma przeznaczenie dla skór naczyniowych skłonnych do rumienia i teleangiektazji, jak również z utratą jędrności, szarej i zmęczonej.


Hibiskus Flower Mandelic Peel  to program terapeutyczny oparty na delikatnej formule kwasów połączonych z ekstraktem z kwiatów hibiskusa. Dzięki takiemu zastosowaniu można złuszczyć naskórek nawet przy bardzo wrażliwej skórze, a w efekcie jest rozświetlona, oczyszczona i głęboko nawilżona.


Peeling Dyniowy przeznaczony dla osób ze skórą trądzikową, rozszerzonymi porami, stanami zapalnymi, oraz przebarwieniami posłonecznymi. Zabieg pomaga w balansowaniu mikroflory skóry i jej odbudowie.


Kwas Migdałowy jest polecany dla skóry trądzikowej. Ma działanie antybakteryjne i lekko złuszczające. Jest świetnym zabiegiem dla skór wrażliwych i delikatnych. Zabieg zmniejsza stany zapalne, zaskórniki, rozszerzone pory skóry oraz opóźnia proces starzenia.


Kwas pirogronowy na poziomie naskórka działa przeciwzaskórnikowo, rozjaśnia, działa antybakteryjnie, sebostatycznie. Nakładany w wyższym stężeniu pobudza do produkcji kolagen i elastynę co odpowiada za młody wygląd skóry.


Zabieg Comodex oczyszcza, uspakaja i odmładza skórę. Terapia która zmniejsza trądzik, niweluje przebarwienia i blizny potrądzikowe. Pomaga także skórze szarej i zmęczonej odzyskać blask.