Gabinet Kosmetyczny „Uroda”

Nasz salon cieszy się zaufaniem klientów od 1997 roku. Został stworzony z myślą o tych, którzy cenią sobie piękny wygląd i dobre samopoczucie. To między innymi dlatego nasza oferta zawiera szereg zabiegów skutecznie dbających o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów, a to czym wyróżniamy się jest dbałość o swoich Klientów – nie tylko pod względem estetyki, ale także czystości i sterylności wykonywanych usług.
Profesjonalna, dyskretna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w naszym Gabinecie Kosmetycznym „Uroda” to czas odprężenia, relaksu i prawdziwej przyjemności.

Aby sprostać rosnącym potrzebom naszych klientów dbamy o wysoki standard usług poprzez szkolenia i wykorzystywanie najnowszej aparatury zabiegowej stale poszerzając swoją ofertę. Dokładamy wszelkich starań, aby korzystając z naszych usług czuli się Państwo komfortowo.

Kosmetologia to moja pasja, droga podczas której mogę się realizować i doskonalić swoje umiejętności. W pracy cenię sobie profesjonalizm i perfekcję, dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, aby oferować Państwu najnowsze rozwiązania branży beauty. Możliwość wydobywania i podkreślania ludzkiego piękna nadaje dynamikę mojej pracy, a jednocześnie stanowi jej cel.

Naszym Klientom mogę zaoferować szeroką gamę zabiegów kosmetycznych oraz kosmetologicznych. Wszystkie świadczone przez mój salon usługi, poparte są certyfikatami uprawniającymi do ich wykonywania. Dokładam wszelkich starań, aby proponowana oferta opierała się na sprawdzonych technologiach, renomowanych produktach światowych marek, odpowiednio dostosowanych do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Mój personel z przyjemnością wprowadzi Państwa do magicznego świata Urody.

Agnieszka Kałużna-Mroczek