Zabiegi na okolicę oka

Ergolift LPG, czyli endermologia twarzy to naturalna stymulacja skóry francuskim urządzeniem Endermologie®LPG. W zabiegu stosuje się specjalną głowicę masującą, która w sposób naturalny stymuluje procesy naprawcze w skórze, działa detoksykująco, wygładza zmarszczki, poprawia mikrokrążenie i dotlenienie. Zmniejsza obrzęki i cienie pod oczami. Skóra daje się odczuć zrelaksowana, zliftingowana i rozświetlona.


Karboksyterapia to inaczej mezoterapia dwutlenkiem węgla. Stosuje się ją w rewitalizacji skóry i okolicy oczu. Jest to zabieg, którego wykonujemy w serii, działając na poprawę jakości skóry. Karboksyterapia doskonale radzi sobie z obrzękami i zastojami limfatycznymi okolicy oczu. Jest bezpieczną metodą w odmładzaniu górnej i dolnej powieki. Skóra staje się jędrna, sprężysta i elastyczna.


Zabiegi laserem nieablacyjnym najczęściej stosuje się w celu poprawienia jędrności i gęstości tkanki oraz wygładzenia zmarszczek.  Oddziałuje na głęboką, wewnętrzną warstwę skóry, stymulując tym samym powstawanie nowych włókien kolagenowych. Laser nie wywołuje efektu łuszczenia skóry, dzięki czemu nie wymaga okresu rekonwalescencji.


NanoFrax® to innowacyjne urządzenie do frakcyjnej mezoterapii nano i mikroigłowej na poziomie naskórka i skóry właściwej. W znaczny sposób poprawia wygląd i jakość skóry poprzez stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny.


Mezoterapia igłowa polega na podaniu śródskórnych maleńkich depozytów w okolice oczu w postaci różnego rodzaju preparatów do tego przeznaczonych. Jest doskonałym narzędziem do walki z wiotkością skóry, zmarszczkami, oraz spadkiem nawilżenia skóry. Zabieg rozjaśnia cienie pod oczami, zmniejsza obrzęki, wygładza skórę.


Okulary masujące

– SPA dla okolic oczu

Zabieg z użyciem okularów masujących to relaks dla zmęczonych oczu. Poprzez aktywne pola mikro magnetyczne wytwarzane przez wypustki masujące dochodzi do delikatnego masażu okolicy oczu poprzez poprawę mikrokrążenia i dotlenienia skóry.


Zaletą zabiegu jest to, iż możemy go aplikować na na górną i dolną okolice oczu. Zawarty w zabiegu neuropeptyd jest alternatywą dla botoksu, wykazuje silne działanie wygładzające na zmarszczki mimiczne, poprawia jędrność i elastyczność skóry.