Podaruj Piękno i Relaks w Prezencie!

W naszym gabinecie URODA proponujemy Państwu Zaproszenia jako forma prezentu, które to możecie ofiarować bliskiej osobie.  Bardzo często brakuje nam pomysłu na prezent  z okazji urodzin, imienin, świąt, walentynek itp.  Kupując  zaproszenie w naszym salonie  możecie mieć pewność, że każdemu spodoba się upominek w postaci relaksu i odprężenia. Doceniając Państwa zaufanie, zapewniamy Was,  że  z wielką troską i zaangażowaniem zadbamy o obdarowane osoby.
W naszej szerokiej ofercie możecie wybrać dowolny zabieg, a my z wielką przyjemnością w tym Państwu pomożemy i doradzimy odpowiednie rozwiązanie.
Można także wybrać zaproszenie finansowe o dowolnej wartości, które pozwoli obdarowanej osobie stworzyć swój własny program pielęgnacyjny.

Regulamin:

  1. W celu ustalenia terminu wizyty prosimy o kontakt telefoniczny z naszym gabinetem.
  2. Zaproszenie upoważnia do skorzystania z usług w naszym gabinecie, zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego zaproszenia.
  3. Zaproszenie jest ważne przez okres trzech miesięcy od daty jego wypełnienia. Po upływie tego czasu wartość zaproszenia zostaje utracona.
  4. Zaproszenie może być wykorzystane przez osobę kupująca.
  5. Osoba obdarowana zaproszeniem może zabrać na zabiegi (w kwocie zakupionej )  inną osobę.
  6. Zaproszenie nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę.
  7. Nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z zaproszenia.
  8. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do zaproszenia, jeśli wartość usług, z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość zaproszenia.
  9. Można zmienić usługę na zaproszeniu po wcześniejszym uzgodnieniu z naszym Gabinetem Kosmetycznym, nie później niż 3 dni przed zabiegiem.
  10. Integralną częścią zaproszenia jest niniejszy regulamin.