Zabiegi Specjalistyczne na Ciało

System LipoCryo stosuje zasadę kriolipolizy. Jest to nowatorska technika służąca do zlokalizowanej, nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez poddanie jej długotrwałemu działaniu niskiej temperatury.


Karboksyterapia to zabieg polegający na precyzyjnym podaniu dwutlenku węgla. Gaz rozchodzący się równomiernie pod skórą rozszerza naczynia krwionośne, poprawia odżywienie i dotlenienie tkanek. Pod wpływem dwutlenku węgla dochodzi do stymulacji procesów regeneracji tkankowej, pobudzony zostaje również proces angiogenezy, dzięki czemu powstają nowe, drobne naczynka krwionośne.


Mezoterapia mikroigłowa jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie i remodeling skóry.  Istotą zabiegów są punktowe (frakcyjne) nakłucia naskórka i skóry właściwej, pozwalające na dostarczenie jej skoncentrowanych składników odżywczych, witamin i kwasów z ominięciem bariery naskórka, a także na intensywną regenerację skóry.


Mezoterapia jest metodą niezwykle cenną także w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową. W wyniku zabiegu następuje wzmożony przepływ krwi, zmniejsza się proces włóknienia tkanki łącznej i dochodzi do redukcji depozytów tkanki tłuszczowej. Rezultatem jest wygładzenie skóry oraz redukcja cellulitu.


Endermologia LPG to nowoczesna metoda masażu do walki z tłuszczem i cellulitem w miejscach opornych na dietę i ćwiczenia. Technika endermologii LPG jest całkowicie nieinwazyjna. Masaż opiera się na wykorzystaniu mechanicznych oddziaływań na komórki tłuszczowe, które poddane temu zabiegowi intensywnie uwalniają tłuszcz.


Dermomasaż

Zabieg polega na masowaniu ciała specjalną głowicą z podciśnieniem w celu redukcji cellulitu, i pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonujemy w każdej partii ciała objętej problemem.