MEZOTERAPIA IGŁOWA CIAŁA

BIO STRECH – ROZSTĘPY

Rozstępy są prawdziwymi bliznami skórnymi spowodowanymi pęknięciem elastycznych włókien znajdujących się na poziomie skóry właściwej. Pojawienie się rozstępów jest zwykle spowodowane zbyt szybkim wzrostem i / lub spadkiem masy ciała, które nie pozwalają skórze dostosować się do zmian objętości.

Mezoterapia na rozstępy powoduje zagęszczenie, rewitalizację i pojędrnienie tkanek ciała. Koncentrat
działa silnie naprawczo i wygładzająco, pomagając zmniejszać widoczność rozstępów i zwiotczeń. Bogaty skład pozwala na szybką odnowę tkanki łącznej poprzez intensywną stymulację syntezy
kolagenu i elastyny. Przywraca skórze dawną kondycję i napięcie. Działa przeciwzapalnie.

Częstotliwość: 1 zabieg co 2-4 tygodnie do uzyskania spektakularnych efektów


LIPOLIZA LIPO LAX+

Formuła Lipo Lax+ powoduje natychmiastowe rozpuszczenie tkanki tłuszczowej (lipolizę). Lipoliza to nic innego jak nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na iniekcyjnym podaniu substancji czynnych powodujących rozpuszczenie komórki tłuszczowej. W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” komórki pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, z którą trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu. W efekcie zabiegowym nadmiar nagromadzonej tkanki zanika, a obwód miejsca zabiegowego widocznie maleje. Zabieg jest bezpieczny i nie wymaga żadnego przygotowania ani czasu rekonwalescencji, a jego skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach.

Zabieg polecany na:

 • podbródek
 • ramiona, plecy, ręce
 • brzuch, biodra
 • pośladki
 • wewnętrzna strona ud

Częstotliwość:  1 zabieg co 14-21 dni – do uzyskania pożądanych efektów


CELLUSHOOCK – CELLULIT

To innowacyjny preparat najnowszej technologi stworzony z myślą o zabiegach antycelulitowych i modelujących sylwetkę.

Terapia przy użyciu CelluShoock+ pozwala na szybkie usunięcie niechcianej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu  w każdym stadium
Skuteczność gwarantuje unikatowa formuła zawierające kompleks najsilniejszych substancji lipolitycznych wzbogaconych w substancje metaboliczne i kondycjonujące. Powodują one enzymatyczny rozkład komórek tłuszczowych, skutkujący zmniejszeniem obwodów ciała oraz poprawą jędrności  i wygładzeniem skóry. Biochemiczna eliminacja komórek tłuszczowych rozpoczyna się natychmiast po pierwszym zabiegu i trwa przez  8-12 tygodni, dając satysfakcjonujące efekty już po 1 zabiegu.

Częstotliwość: 1 zabieg co 2-4 tygodnie do uzyskania spektakularnych efektów


ENZYMY PB SERUM HA HIGHT

Terapia PB Serum to unikalne połączenie kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej z reagentem, którego skład bazuje na odpowiednio zbilansowanym koktajlu enzymów. Enzymy są to białka występujące w organizmie człowieka, które odpowiadają za tworzenie i rozpad związków. Enzymy PB Serum to lipaza, kolagenaza i liaza. Działają synergicznie, aby zwalczyć procesy włóknienia. Działają przeciwzapalnie, regenerująco oraz stymulują reorganizację włókien kolagenowych w uszkodzonych tkankach. Przyczyniają się do zmniejszenia zatrzymywania płynów w procesach zwłóknienia, które towarzyszą obrzękom. Skuteczność enzymów PB Serum Medical została udowodniona w badaniach in vitro i in vivo.

PB Serum HA 1,5 Medium pomaga wyeliminować skupiska tłuszczu związane ze zwłóknieniem.
Stymuluje metabolizm lipidów i degradację trójglicerydów w celu zmniejszenia objętości adipocytów w obszarach z nadmiernym nagromadzonym tłuszczem.

WSKAZANIA:

 • Zwłóknienie z nagromadzeniem tłuszczu
 • Złogi tłuszczowe
 • Lipoliza

PB Serum HA 1,5 Hight jest wskazany w leczeniu procesów zwłóknienia opornego, takich jak wszelkiego rodzaju blizny, zwłóknienie pooperacyjne lub zapalenie tkanki łącznej.
Rozkłada i eliminuje amorficzne, zdezorganizowane i dysfunkcjonalne włókna kolagenowe obecne w skórze właściwej tkanki włóknistej i bliznowatej.
Niszczy on ściany kolagenowe obecne w włóknistych guzkach.

WSKAZANIA:

 • Leczenie i zapobieganie pooperacyjnemu zwłóknieniu
 • Blizny przerosłe, atroficzne i keloidowe
 • Integracja przeszczepów skóry u pacjentów po oparzeniach
 • Rozstępy
 • Pomarańczowa skóra

Częstotliwość: 4 zabiegi w odstępach 2 tygodniowych