ICON TIME DIEGO DALLA PALMA

Wiek pokazywany przez naszą twarz nie jest wiekiem chronologicznym. To wiek biologiczny, o którym decydują mijające lata, starzenie się komórek, styl życia oraz środowisko, w którym żyjemy. Ponadto starzenie jest procesem stopniowym i skóra potrzebuje specjalnych, ukierunkowanych zabiegów, które powinny być zmieniane wraz z upływem czasu i dopasowane do poszczególnych pór roku. Bez względu na rodzaj biologicznego starzenia się skóry ICONE TIME ma rozwiązanie odpowiednie dla każdego etapu życia. Bio-rewitalizacja komórek + ochrona układu wspomagającego skórę = intensywna kuracja anty-starzeniowa sformułowana tak, by zwalczyć zmarszczki i utratę napięcia. Wzbogacona drogocennymi właściwościami energizującymi srebra, złota i platyny.

ICONE TIME oferuje „specjalne zabiegi” o ukierunkowanym działaniu:

  • Rewitalizujący zabieg antystarzeniowy – chroni zasoby młodości skóry, idealny od wieku 30 lat i powyżej. Przeznaczony do walki ze starzeniem się przyspieszanym przez czynniki zewnętrzne i procesy mikro-zapalne
  • Zagęszczający zabieg antystarzeniowy – chroni strukturę wspomagającą skórę i koryguje oznaki jej wieku poprzez działanie „wypełniające”. Idealny dla wieku 40 lat i więcej oraz dla skóry dotkniętej zmarszczkami i utratą napięcia.
  • Antystarzeniowy zabieg odnowy skóry – regeneruje zmęczoną skórę i zapobiega spowalnianiu jej normalnych funkcji metabolicznych. Zwiększa także jej zdolność do odnawiania się. Idealny dla wieku od 50 lat i więcej oraz dla kobiet w okresie przed menopauzą, które dotyka suchość skóry i utrata elastyczności.

Efekty zabiegu

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Częstotliwość

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  • wskazania
  • przeciwwskazania
  • Zalecenia